Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 13:42
 
Gençler sordu, Fikri Işık yanıtladı
Siyaset Haberi
Gençler sordu, Fikri Işık yanıtladı

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘Genç Kürsü’ programının konuğu Başbakan Yardımcısı Fikri Işık oldu. İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ile çok sayıda genç katıldı. İlk kez oy kullanan gençlerin de katıldığı toplantıda gençler sordu, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık yanıtladı.

SORULARI TEK TEK YANITLADI

Alikahya’da yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren ve tramvayın Alikahya’dan geçeceğini belirten Işık, gençlersin Kocaeli Stadyumu’nun ne zaman açılacağıyla ilgili sorusuna da; “Bu sene açılacak. Aynı zamanda gençlerimizin antrenman yapabileceği, vakit geçirebileceği gençlik merkezimiz için çalışmalarımız devam ediyor” ifadelerini kullandı. Gençler, yapılan yatırımlar ve bölgenin ihtiyacı olarak gördükleri projeler hakkında da sorular yöneltip, önerilerini sundu.

GENÇLERİN DESTEĞİYLE BUGÜNE GELDİK

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, dünyanın çok hızlı süreç aldığı bir dönemde olduğumuzu belirterek, “Gençlerimizin, vizyonlarını bizim yaşadığımız sıkıntılara maruz kalmadan hayata geçirmeleri için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini getirdik. Biz, gençlerin enerjisi, dinamizmi, heyecanı ve desteğiyle bugünlere geldik. Gençlere daha iyi bir gelecek bırakmak için vesayete meydan okuduk. Bunun için 24 Haziran seçimleri en çok da gençlerin seçimidir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençler, sordu,, Fikri, Işık, yanıtladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı